Op zoek naar een toolkit voor herstructureringen, De Worldbank heeft er een voor je!

The World Bank heeft recentelijk een nieuwe versie van de World Bank Toolkit uitgebracht.

Het rapport bevat een fraai overzicht van het herstructureringsproces. Het behandelt voorts de praktische overwegingen bij herstructureringen. Vervolgens worden de verschillende mogelijkheden behandeld om een herstructurering te effecturen (al dan niet met behulp van gerechtelijke procedures). Voor de praktijk is wellicht het meest interessant de praktijk studie waarin niet alleen het proces wordt behandeld maar ook voorbeelden van de relevante documenten zijn opgenomen. Die laatste zijn vooral aardig omdat deze kort en krachtig formuleren wat echt van belang is. Kortom, een aanrader.

Auteur
Johan Jol


Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *