Presentatie NVvH Algemene Ledenvergadering 16 mei 2023

Op dinsdag 16 mei 2023 vond er weer een algemene ledenvergadering plaats.

Het inhoudelijke deel van de dag ging over “De psychologie van de herstructurering”.

Naast juridische en economische aspecten speelt de psychologie een belangrijke rol in het herstructureringsproces. Wat maakt dat juridisch en economisch gezien rationele akkoorden niet altijd eenvoudig slagen? Welke automatische en onbewuste morele oordelen spelen daarbij een rol? Hoe bouw je aan onderling vertrouwen tussen belanghebbenden en vertrouwen in de toekomst van de schuldenaar? Wat kan je doen aan stakeholder communicatie en hoe presenteer je een akkoord zodat belanghebbenden daar “ja” tegen kunnen zeggen?

De slides van de presentaties en de ALV zijn via onderstaande link terug te zien.

2023-05-16 Slides ALV 16 mei 2023 – NVvH


Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *