Presentatie NVvH Algemene Ledenvergadering 18 april 2024

Op donderdag 18 april 2024 vond onze halfjaarlijkse algemene ledenvergadering plaats.

Op 1 april eindigde het versoepelde beleid van de belastingdienst, een belangrijke voorwaarde voor sanering van belastingschulden. Naast de Belastingdienst zullen ook andere overheid-gerelateerde schuldeisers de komende tijd een grote rol blijven spelen in de herstructurering van ondernemingen. Dat thema wilden wij als vereniging graag belichten.

De Belastingdienst, het UWV en InvestNL gingen onder leiding van Benedikte Richert (Rabobank) en Erwin Bos (DVDW) in discussie met een advocaat, financieel adviseur en bankier over de rol van de overheid, maar ook de rol van de bredere praktijk ten opzichte van de overheid, in herstructureringen.

Tot slot heeft Schotse advocate Sarah Letson van DLA Piper de rol van de overheid in herstructureringen in het Verenigd Koninkrijk bespreken.

De slides van de presentaties en de ALV zijn via onderstaande link terug te zien.

2024-04-18 Slides ALV NVvH


Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *